Bölgemizde Kayseri, Sivas, Nevşehir, Yozgat, Niğde, Kahramanmaraş, Tokat illerinde hizmet vermek üzere Mobil Mutfak aracı ilk defa firmamızca faaliyete geçirilmiştir. Mobil Mutfak Aracında bulunan, Pişirme, Isıtma, Soğutma ve depolama üniteleri ile istenilen her zaman ve her mekânda önceden programa alınmak üzere yerinde yemek HAZIRLAMA ve SUNUM hizmeti gerçekleştirebilmekteyiz.

Toplu yemek ve taşıma yemek hizmeti veren Alice Catering ileri teknolojiyle donatılmıştır. Firmamız, Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü, en iyi tedarikçilerle Helal Sertifikası Gereklerince çalışmakta, en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla hizmet veren tecrübeli ve yetkili Toplu Yemek üretim ve sunum tedarikçisidir.

Mobil Araca Entegre çalışan Jeneratör, Klima, İç Aydınlatma sistemleri ile bunlara ilave edilebilecek Ses ve Dış Aydınlatma Sistemi ile kesintisiz üretim ve dağıtım gerçekleştirebilmektedir.

ISO 9001:2008 Kalite Standartları ve T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda Kodeksi Tebliğine Uygun şekilde hizmet veren Firmamızın Hizmetleri Bakanlığın ilgili birimleri tarafından rutin olarak denetlenmektedir.

Mobil Mutfak Dışı ve içerisi paslanmaz Malzemeden imal edilmiştir. İç ünitesi Hijyen 1. Kalite Krom Nikel ’den (304 K CrNi ) oluşmaktadır. Endüstriyel Mutfak ekipmanları ile donatılan Mutfağımızda hiçbir dış desteğe ihtiyaç duymadan tek seferde 3.000 Kişiye kadar aralıksız yemek imali ve sunumu yapılabilmektedir.

Sayfayı Paylaş