Organizasyon tarihi için Firmamız İlgili Biriminden Randevu alan müşterilerimiz, yetkili birimlerimiz ile yapacakları detaylı görüşme neticesinde anlaşmaya vardıkları menü tercihi, kişi sayısı, mekân tespiti, sunum şekli tercihlerinde karara vardıklarında artık sorumluluk tamamen Mobil Mutfak ve Ekibine geçmektedir. Organizasyon Öncesinde belirlenen alana intikal eden aracımız, ekibimizden talep edilen ürünleri Kalite Standartlarımız ve Taahhütlerimiz çerçevesinde eksiksiz bir şekilde misafirlerimize sunarlar.

Farklı Talepleriniz de ekiplerimizce değerlendiriliyor. Bağlı bulunduğumuz Alice Grup A.Ş. bünyesinde mevcut olan, masa, sandalye, Porselen yemek takımları, Süsleme ve Dekorasyon ekipleri, Ses, Sahne, Işık Sistemleri ve Organizasyon Ekipleri ile koordineli çalışarak Sünnet, Düğün, Kına, Festival, Şenlik organizasyonları gibi kapsamlı hazırlık gerektiren işlerde de eksiksiz hizmet sağlayabilmektedir.

Üretimini yerinde gerçekleştirmediğimiz organizasyonlar için Toplu yemeklerin yemekhaneden taşımaları, sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır.

Kişi Sayısına ve Menu çeşitliliğine göre her bütçeye ve her zevke uygun hizmet verebilen firmamızdan TEKLİF ALINIZ.

Sayfayı Paylaş