Alice Grup A.Ş yıllardır vermiş olduğu farklı hizmetler ile birikmiş tecrübesi sayesinde kaliteden en küçük bir ödün vermeden şehrimizin ve Bölgemizin Hizmet Sektöründe ihtiyacına cevap vermektedir. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda, istenilen yere, istenildiği saatte (7/24) hizmet sunumu sağlamaktadır.
Alice Grup bünyesinde faaliyet gösteren Alice Catering ile birlikte hizmet veren Kayseri Mobil Mutfak (KMM) Cafe Break, Kokteyl, Kokteyl Prolange, Barbekü ve Toplu Yemek hizmetlerinde tamamı kendisine ait malzeme ekip ve ekipmanı ile Kalite anlayışına yeni bir soluk getirmiş, sektöründe yeniliklere öncülük etmiştir.
Bu amaçla Alice Grup Bölgemizde ilk defa sağlığa uygunluk ve kalite adına ihtiyaç duyulan Mobil Mutfağı ile, Sektöründe hizmet standardını gün geçtikçe artırmaktadır.

Misyon

Kurumsal ve bireysel olarak sürekli gelişim sağlayarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile etik değerlere saygılı profesyonel ilişkiler kurmak.
KMM, hedef ve stratejileri doğrultusunda, hizmetlerini 'Müşteri Memnuniyetini' en üst düzeyde sağlayacak şekilde gerçekleştirmektedir.

Kalite Politikamız

Sahip olduğumuz ISO 9001:2008 KALİTE SİSTEM ve Onun Gereklerince; 
Birinci öncelikli hedefimiz olan müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmetleri sunmayı görev kabul ederiz. Yaptığımız işte daima en iyi olmayı hedefleriz.
Bu hedefe giden yol, çalışanlarımızın kalitesinden başlar prensibinden hareket ederek, çalışan mutluluğuna, şirkete olan bağlılıklarına ve süreçlere olan katılımlarına önem vererek takım çalışmasını ön planda tutarız.
Bu çerçevede çalışanlarımızı sürekli eğitmek ve geliştirmek çabası içerisinde oluruz.

Hedeflerimiz

GÜVENİLİRLİK
Gerek fiyat politikamız gerekse verdiği sözün arkasında duran ve gerçekleştiren yapısıyla müşterilerinin güvenini kazanmak KMM' nin öncelikli hedeflerindendir. 
ZAMANI İYİ DEĞERLENDİREBİLME
KMM, gerek planlama gerekse operasyon aşamasında zamanın kendisi ve müşterileri için olan öneminin bilincindedir.
ALTERNATİFLER SUNABİLME
KMM, gerek teklif, gerekse operasyon aşamasında sağlıklı sonuçlara varabilmeniz amacıyla farklı çözüm alternatifleri üretir ve sunar. Şirket yapısına ve tercihine uymayacağını düşündüğü alternatifleri değerlendirmeye almaz.
PERFORMANS SÜREKLİLİĞİ
KMM, müşteri portföyü ne kadar genişlerse genişlesin, sorumluluk duygusu ve rekabet bilinciyle hareket ederek performansını her geçen gün biraz daha arttırmayı hedefler.
KENDİNİ GELİŞTİRMEK
KMM, sektöründeki gelişmeleri yakından izler ve Türkiye şartlarına uygun olduğunu düşündüğü uygulama ve trendleri Türkiye çapında gerçekleştireceği organizasyonlarına yansıtır.

Sayfayı Paylaş